CADANS BLUE VAN DE VENNEN Z

‘Moeder de zus van wereldbekerfinale winnaar Corbinian’
Bekijk de ganse collectie van Third Foal Auction August 2022

14 aug. 2022 21:02:00

Verkocht naar Réunion

16 biedingen

DOCUMENTEN

U moet aangemeld zijn voor alle dierenarts rapporten en RX te zien.

Met Cornet Rubin en Highlight gaf de moeder van dit veulen reeds twee bij Westfalen gekeurde hengsten. En zelf mag zij zich de halfzus noemen van Corbinian. Die werd in 2016 uitgeroepen tot paard van het jaar. Na onder meer winst in de Grote Prijs van Villach. En zijn overwinning tijdens de wereldbekerfinale in Gotenburg. Iets wat het beste doet vermoeden voor dit veulen die zelf zeer overtuigd met zijn looks en lopen.

Geboortedatum 07-04-2022
Geslacht Hengst
Kleur Schimmel
Studbook Zangersheide
BTW 0.00%

Voorwaarden

Chacoon Blue
Chacco Blue
Chambertin
Contara
Cindina
Cartoon
Widina II
Cilly
Couleur Rubin
Cordalme Z
Grannuschka
Primavera
Pilot
Dina
Bekijk pedigree horsetelex