EARLY V/D REEBERG Z

‘Uit de halfzus van CSI5* Knokke winnaar Papillon Z’
Bekijk de ganse collectie van Future foal talents 2023

21 mei 2023 21:09:00

Verkocht naar Verenigde Staten

7 biedingen

DOCUMENTEN

U moet aangemeld zijn voor alle dierenarts rapporten en RX te zien.

De nafok van Eldorado vd Zeshoek hoeft niet meer toegelicht te worden. Daar iedereen die iets in de sport betekend wel positieve ervaringen met hem heeft. Hier zien we moeder Dynamica van t Hulst Z als zus van Papillon Z. Als hengst goedgekeurd. Maar als sportster onder Jerome Guery tot veelwinnaar uitgeroepen. Want op zijn palmares staan onder meer de grote prijzen van Lummen, Knokke en Mons. Zus Mendini van de Hunters springt eveneens op 1m60 niveau onder Conor O’Regan. Wat in deze moederlijn nogmaals een bevestiging geeft.

Geboortedatum 08-03-2023
Geslacht Hengst
Kleur Bruin
Studbook Zangersheide
BTW 21.00%

Voorwaarden

Eldorado van de Zeshoek TN
Clinton
Corrado I
Urte
Bijou Orai
Toulon
Ramourai
Dynamica van't Hulst Z
Diamant de Semilly
Le tot de Semilly
Venise de Cresles
Cleopatra van Spalbeek
Cassini I
Henrieke
Bekijk pedigree horsetelex