ELON BLUE VAN'T ASBROEK Z

‘Grootmoeder de zus van de 1m60 Grand Prix hengst Chester Z’
Bekijk de ganse collectie van Third Foal Auction August 2022

14 aug. 2022 22:13:00

Verkocht naar Verenigd Koninkrijk

11 biedingen

DOCUMENTEN

U moet aangemeld zijn voor alle dierenarts rapporten en RX te zien.

We zijn verguld een veulen van Etoulon aan te kunnen bieden. Daar zijn nafok kan rekenen op bijzondere aandacht. Hier gepaard aan een jonge merrie. Die op haar beurt uit de volle zus van de 1m60 hengst Chester Z komt. Gekeurd bij Zangersheide en het KWPN maakt hij onder Matthijs van Asten furore. En hij staat tevens te boek als broer van de hengsten Bonaparte Z en Picasso. Een stam die bijzondere aandacht verdient omdat ze aan de basis staat van vele internationale paarden.

Geboortedatum 02-05-2022
Geslacht Hengst
Kleur Schimmel
Studbook Zangersheide
BTW 0.00%

Voorwaarden

Etoulon VDL
Toulon
Heartbreaker
Nikita
Utareusa
Calvados
Brigitte
Zazou van't Asbroek Z
Zirocco Blue VDL
Mr. Blue
Licorne de Forets
Charissa Z
Calvaro Z
Ravella Z
Bekijk pedigree horsetelex