IMPLANTED EMBRYO

'Iets uit Panama du Seigneur: dit is uw kans!'
Bekijk de ganse collectie van BEST of BREEDING 2022

13 nov. 2022 21:41:00

Verkocht naar Italiƫ

9 biedingen

Sommige merries leveren altijd. En Panama du Seigneur is er daar een van. Hier te vinden als grootmoeder. Want moeder Kassanah Hero mag zich haar rechtstreekse dochter noemen. Met Tic Tac (Ben Maher), Vivaldi du Seigneur (Penelope Leprevost) en Boyfriend du Seigneur (Jerome Guery) leverde Panama al drie goedgekeurde Grand Prix 1m60 hengsten. Daarnaast sprong zij zelf internationaal. Net als haar 1m50 geklasseerde moeder. U leest het goed. Pure springklasse. Die nu verkrijgbaar is.

Geboortedatum 26-04-2023 (ICSI)
BTW 9.00%

Voorwaarden

Chacco Blue
Chambertin
Cambridge
Desiree VII
Contara
Contender
Godahra II
Kassanah Hero Z
Kassander van't Roosakker
Echo van't Spieveld
Electra van't Roosakker
Panama du Seigneur Z (CSI 1.45-1.60m)
Darco
Mic Mac du dieu Demon (CSI 1.50-1.60m)
Bekijk pedigree horsetelex

INFO

Voor deze draagmerrie geldt een waarborgsom van € 2.000,- excl. 9% BTW.

Deze merrie moet na het afspenen van het veulen in goede gezondheid teruggeleverd worden aan de fokker.

Locatie draagmerrie: Nederland.