MONTPELLIER

‘De gretigheid om barrages te winnen’
Bekijk de ganse collectie van Young Horse Auction 2021

7 mrt. 2021 20:30:00

Verkocht naar Nederland

17 biedingen

DOCUMENTEN

Montpellier

U moet aangemeld zijn voor alle dierenarts rapporten en RX te zien.

Een geboren winnaar. En een prachtige verpakking. Waar sommige paarden wat onder de indruk waren van de entourage ging bij Montpellier de knop om. Hij snelde gretig door het lijntje. Maar wel in een manier die tot de verbeelding sprak. Mooi door de schouder. En achter fraai afwerkend. Een opvallend paard. Wiens halfbroer Bonanza in het 1m50 springt. Zijn moeder is de zus van meerdere 1m50 springpaarden. Waaronder de KWPN gekeurde hengst Hattrick. Zijn grootmoeder kan als halfzus van de KWPN hengst Furore soortgelijke papieren overleggen.

Montpellier is zadelmak.

Ieder paard is ter plaatse klinisch nagezien door onze dierenarts. De documentatie hiervan is onder documenten toegevoegd bij het betreffend lot. Hier vindt u ook de röntgen foto’s van het betreffend paard. Voor vragen hierover of de bevindingen van onze dierenarts zijn we telefonisch of per whatsapp bereikbaar.

Geboortedatum 28-03-2017
Geslacht Ruin
Kleur Schimmel
Studbook KWPN
Stokmaat 1.65
BTW 0.00%

Voorwaarden

Dallas VDL
Douglas
Darco
Fiona M
Wonder AS
Heartbreaker
Sonette
Syloma
Goodtimes
Nimmerdor
Zigeunerin
Bijloma
Ronald
Sjaloma
Bekijk pedigree horsetelex