11 biedingen
Vederlicht veert hij door de baan. En op het hout is eenzelfde beeld te zien. Foutjes, daar kun je hem niet op betrappen. En met zijn manier van springen ziet alles er makkelijk uit, lichtvoetig met kwaliteit, techniek en vermogen. Deze Murango is een commerciële topper in wording. Wij kennen de geschiedenis. En weten dat deze ruwe diamant volledig naar u toe zal groeien. Voor de HorseSales.Auction een prachtige referentie. Want we gaan hem ongetwijfeld vooraan op concours terug te zien!
Geboortedatum | 15-05-2017 |
Geslacht | Ruin |
Kleur | Donker bruin |
Studbook | KWPN |
Stokmaat | +/- 1.63 |
BTW | 0.00% |
Durango VDL
Zirocco Blue
Mr. Blue
Licorne des Forets
Narona
Lux Z
Rebekka
Fireball
Padinus
Heartbreaker
Ladina
Amazing
Numero Uno
Tjiquita Triple R