Veiling start in

19/05/2022 10:00:00
5.000,00 Instelprijs

DOCUMENTEN

U moet aangemeld zijn voor alle dierenarts rapporten en RX te zien.

Wij konden maar één conclusie trekken. Wat een lekker paard. Ze veert van de grond. Schakelt steeds mooi door. En is ook nog eens een streling voor het oog. Eigenlijk ook niet zo verwonderlijk. Want de techniek van Corland. Gecombineerd met de macht en de achterhand van Emerald kunnen alleen maar iets goeds opleveren. Het heeft zijn uitwerking niet gemist. En wij zijn meer dan verguld dat we iemand blij mogen maken met dit fantastische veilingitem.

Geboortedatum 21-03-2019
Geslacht Merrie
Kleur Schimmel
Studbook KWPN
Stokmaat +/- 1.65m
BTW 21.00%

Voorwaarden

Emerald
Diamant de Semilly
Le tot de Semilly
Venise des Cresles
Carthina Z
Carthago
Tanagra's van het Darohof
Ramonaa (CSI 1.35m)
Corland
Cor de la bryere
Thyra
Lightfeet
Damiro
Heidi
Bekijk pedigree horsetelex