11 biedingen
VIDEO'S
DOCUMENTEN
U moet aangemeld zijn voor alle dierenarts rapporten en RX te zien.
Vier hoge witte benen. Een fantastisch model. En bewegingen met zeer veel balans. Wie iets zoekt voor de hengsten opfok. Of een commercieel sportpaard wil kan met deze klasbak uit de voeten. Zijn moeder is een dochter van wereldkampioen Vigo d’Arsouilles. En zij is een zus van de in Duitsland gekeurde hengst Vagillio MB Z. Haar moeder is op haar beurt de zus van meerde 1m35 en 1m40 geklasseerde springpaarden. Waaronder Cirena II Z. De moeder van de 1m55 geklasseerde Nereno Z.
Geboortedatum | 05-03-2021 |
Geslacht | Hengst |
Kleur | Bruin |
Studbook | KWPN |
BTW | 21.00% |
Grandorado TN
Eldorado van de Zeshoek TN
Clinton
Bijou Orai
Charmieque
Carolus II
Termieque
Jorena MB
Vigo 'd Arsouilles
Nabab de Reve
Illico 'd Arsouilles
Easyrena MB
Berlin
Pavillio Z (1.30m)