Terminé le
19 offres
Connectez-vous pour faire votre offre et suivre la vente aux enchères
DOCUMENTS
Vous devez être inscrit pour voir tous les rapports vétérinaires et RX.
Eentje die men zelf moet polijsten. Maar dan heb je ook wel iets. Catan H Z kent nog niet veel. En werd vlak voor de videodag bij zijn fokker gescout. Onder zijn winterjas bleek een top modern sportpaard te schuilen. Met veel reflexen, bloed en een mooi gedragen galop. Zijn moeder gaf al twee internationale springpaarden. Waarvan Amichi H Z (v. Ami Z) onder Matthijs van Asten in het 1m45 acteert. Zijn moeder is de halfzus van de gekeurde hengsten Charter ST Z en Gentleman ST. En haar halfbroer Tangelo is 1m60 geklasseerd onder Shane Sweetnam.
Ieder paard is ter plaatse klinisch nagezien door onze dierenarts. De documentatie hiervan is onder documenten toegevoegd bij het betreffend lot. Hier vindt u ook de röntgen foto’s van het betreffend paard. Voor vragen hierover of de bevindingen van onze dierenarts zijn we telefonisch of per whatsapp bereikbaar.
Date de la naissance | 24-06-2017 |
Sexe | Hongre |
Couleur | Bai |
Studbook | Zangersheide |
Taille | 1.65 |
TVA | 0.00% |
Cavalo Z
Carthago
Capitol I
Perra
Leva
Levisto Z
Kurta
Chitana Z
Chicago Z
Caretano
Calipa Z
Cuintana Z
Carthago
Quintana Z
Ce site web utilise des cookies. De cette façon, nous pouvons nous assurer que votre expérience de navigation soit encore plus agréable. Pour plus d'informations, veuillez consulter notre politique de confidentialité