Terminé le

22 mai 2022 à 21:36:00

Vendu à Belgique

13 offres

Connectez-vous pour faire votre offre et suivre la vente aux enchères

Wij konden maar één conclusie trekken. Wat een lekker paard. Ze veert van de grond. Schakelt steeds mooi door. En is ook nog eens een streling voor het oog. Eigenlijk ook niet zo verwonderlijk. Want de techniek van Corland. Gecombineerd met de macht en de achterhand van Emerald kunnen alleen maar iets goeds opleveren. Het heeft zijn uitwerking niet gemist. En wij zijn meer dan verguld dat we iemand blij mogen maken met dit fantastische veilingitem.

Date de la naissance 21-03-2019
Sexe Jument
Couleur Gris
Studbook KWPN
Taille +/- 1.65m
TVA 21.00%

Conditions

Emerald
Diamant de Semilly
Le tot de Semilly
Venise des Cresles
Carthina Z
Carthago
Tanagra's van het Darohof
Ramonaa (CSI 1.35m)
Corland
Cor de la bryere
Thyra
Lightfeet
Damiro
Heidi
Voir le pedigree horsetelex

Ce site web utilise des cookies. De cette façon, nous pouvons nous assurer que votre expérience de navigation soit encore plus agréable. Pour plus d'informations, veuillez consulter notre politique de confidentialité