Terminé le
13 offres
Connectez-vous pour faire votre offre et suivre la vente aux enchères
VIDÉOS
Wij konden maar één conclusie trekken. Wat een lekker paard. Ze veert van de grond. Schakelt steeds mooi door. En is ook nog eens een streling voor het oog. Eigenlijk ook niet zo verwonderlijk. Want de techniek van Corland. Gecombineerd met de macht en de achterhand van Emerald kunnen alleen maar iets goeds opleveren. Het heeft zijn uitwerking niet gemist. En wij zijn meer dan verguld dat we iemand blij mogen maken met dit fantastische veilingitem.
Date de la naissance | 21-03-2019 |
Sexe | Jument |
Couleur | Gris |
Studbook | KWPN |
Taille | +/- 1.65m |
TVA | 21.00% |
Emerald
Diamant de Semilly
Le tot de Semilly
Venise des Cresles
Carthina Z
Carthago
Tanagra's van het Darohof
Ramonaa (CSI 1.35m)
Corland
Cor de la bryere
Thyra
Lightfeet
Damiro
Heidi
Ce site web utilise des cookies. De cette façon, nous pouvons nous assurer que votre expérience de navigation soit encore plus agréable. Pour plus d'informations, veuillez consulter notre politique de confidentialité