Terminé le
1 offre
Connectez-vous pour faire votre offre et suivre la vente aux enchères
DOCUMENTS
Vous devez être inscrit pour voir tous les rapports vétérinaires et RX.
Sky Look is het perfecte plaatje. En één blik is soms voldoende om verliefd te worden. En dat kan op deze ruwe diamant. Want hoewel hij eigenlijk pas voor de tweede keer een sprong pakte groeide hij in zijn verrichting. Het moet allemaal nog wat gepolijst worden. Maar er is toch niets leuker dan met een mooi jong, gezond en fris paard aan de slag te gaan. Die eigenlijk pas net zijn geboortegrond verlaten heeft. Voor de liefhebbers van pedigrees. De moeder van deze Sky Look is de zus van twee gekeurde hengsten.
Ieder paard is ter plaatse klinisch nagezien door onze dierenarts. De documentatie hiervan is onder documenten toegevoegd bij het betreffend lot. Hier vindt u ook de röntgen foto’s van het betreffend paard. Voor vragen hierover of de bevindingen van onze dierenarts zijn we telefonisch of per whatsapp bereikbaar.
Date de la naissance | 21-08-2018 |
Sexe | Hongre |
Couleur | Bai foncé |
Studbook | BWP |
Taille | 1.63 |
TVA | 0.00% |
Matisse de Mariposa
Diamant de semilly
Le tot de Semilly
Venise de Cresles
Inabelle de Mariposa
Stakkato
Adeline
Look at her
Lucky Luke
Lacapo
Latina
Ariette
Capriccio
Piroschka
Ce site web utilise des cookies. De cette façon, nous pouvons nous assurer que votre expérience de navigation soit encore plus agréable. Pour plus d'informations, veuillez consulter notre politique de confidentialité