DHITSAHERO Z

‘Hengstenkeuring waardig: moeder zus 1m60 & 3x 1m50’
Bekijk de ganse collectie van 'Fabulous Foal deals' 4th '24

Veiling start in

26/09/2024 10:00:00
4.000,00 Instelprijs

DOCUMENTEN

U moet aangemeld zijn voor alle dierenarts rapporten en RX te zien.

Met Dhitsahero Z komt er een toekomstige gekeurde hengst binnen. Een prachtig compleet type. Met een uitstraling die indruk maakt. Dat doet ook zijn pedigree, waar twee aanstormend stempel-hengsten aan elkaar gekoppeld zijn. Zijn nog jonge moeder is de zus van de 1m60 geklasseerde Thalita (Joe Whitaker). Haar zussen Brikibo vd Bosbeek (Victor Kumps), Ilypsho (Vic de Plecker) en Dhalita (Ruben Lamers) zijn in het 1m50 geklasseerd. En zij worden alen omring door meerdere 1m45 springende broers en zussen. Wie neemt er alvast een voorschot op de hengstenkeuringen van 2026.

Geboortedatum 03-05-2024
Geslacht Hengst
Kleur Bruin
Studbook Zangersheide
BTW 0.00%

Voorwaarden

Dourkhan Hero Z
Sea Coast Don't Touch Tiji Hero
Diamant de Semilly
China Touch Hero
Zinka de Kalvarie Z
Zandor Z
Inka van't Roosakker
Lhalita
Grandorado TN
Eldorado van de Zeshoek TN
MOM's Charmieque
Oncolanda
Ircolando
Lirmene
Bekijk pedigree horsetelex