6 biedingen
VIDEO'S
Uitkijken naar eerste jaargang van de recent gekeurde KWPN hengst Ruzgar VII S. Dan hoeft u in dit geval het erf niet af. De blond gelokte zoon van Chacfly gaat voor het vaderschap tekenen van het veulen wat in 2025 geboren gaat worden. In dit geval uit het nichtje van de 1m50 geklasseerde Chaperon van Kirsten Rikkert. Die qua haar dracht en kleur niet onder doet voor de vader van het te verwachten veulen. Waarmee de kans op een speciale kleur toeneemt. Niet alleen Chaperon is in deze stam een internationale sterkhouder. Want oom Baoucarty en tante Jolinde sprongen eveneens op internationaal 1m40 niveau. Daarnaast gaf deze korte maar sterke stam ook al de 1m60 geklasseerde Iwalinde, Patrick en Venus.
Geboortedatum | 06-05-2014 |
Geslacht | Merrie |
Kleur | Schimmel |
Studbook | KWPN |
Stokmaat | +/- 1.65m |
BTW | 0.00% |
FOKMERRIE
Drachtig van | Ruzgar VIIS |
Verwachte datum veulen | 21-06-2025 |
Zirocco Blue VDL
Mr. Blue
Couperus
Acarla
Licorne des Forets
Voltaire
Gekas des Forets
Fleuralinde DN
Corland
Cor de la Bryere
Thyra
Twalinde
Goodtimes
Nulinde