OROLA

'Omringd door internationale broers en zussen'
Bekijk de ganse collectie van Future foal talents 2023

21 mei 2023 22:33:00

Verkocht naar Frankrijk

14 biedingen

VIDEO'S

Rechtstreeks van de fokker. Was dit het eerste uitstapje voor Orola. Dat viel wel iets te zien. Want ze had even nodig om haar draai te vinden. Een beetje ongemakkelijk was haar optreden over het hout. Toch is voor alles een eerste keer. En kan zij zomaar eens vertrokken zijn. Aan haar type, beweging en instelling lag het niet. Want hoewel ze wat tijd nodig had om haar draai te vinden toonde ze keer op keer een meewerkende mentaliteit. Daarnaast mag ze zich een halfbroer noemen van de KWPN gekeurde Ilon die inmiddels 1m45 springt. En is haar moeder een zus van drie paarden die eveneens internationaal op CSI2* niveau presteren.

Geboortedatum 16-06-2019
Geslacht Merrie
Kleur Vos
Studbook KWPN
Stokmaat +/- 1.63m
BTW 0.00%

Voorwaarden

Quabri de 'L isle
Kannan
Voltaire
Cemeta
Dinastie de 'L isle
Socrate de Chivre
Framboise
Dirola
Indoctro
Capitol I
Vanessa VII H
Irola
Larome
Arfarnmira (CSI 1.35m)
Bekijk pedigree horsetelex

INFO