PRISON BREAK

"Uit de halfzus van de 1.50m KWPN hengst FREEDOM"
Bekijk de ganse collectie van FIRST Foals June 2020

21 jun. 2020 20:00:00

Verkocht naar Ierland

13 biedingen

DOCUMENTEN

U moet aangemeld zijn voor alle dierenarts rapporten en RX te zien.

Met een Balou du Reventon hebben we iets unieks aan de collectie toe kunnen voegen. Hij is één van de revelaties van het afgelopen springseizoen met Darragh Kenny. En is hier gecombineerd met de halfzus van de hengsten Freedom en Karat du Plessis. Dit langgelijnde veulen mag zich tevens de halfbroer van Jukebox noemen. Een KWPN gekeurde hengst die sinds dit jaar op stal staat bij Jos Lansink. Een van de eerste nakomelingen van de moeder springt momenteel in het 1.45m. Deze sterke Holsteiner stam geeft paarden die gemaakt zijn om de hoogste hindernissen met gemak te overbruggen.

Geboortedatum 06-04-2020
Geslacht Hengst
Kleur Schimmel
Studbook KWPN
BTW 21.00%

Voorwaarden

Balou du Reventon
Cornet Obolensky
Clinton
Rabanna van Costersveld
Georgia
Continue
Georgette II
Anola (1.30m)
Quidam de Revel
Jalisco B
Dirka
K-Nola
Corofino I
Vola II
Bekijk pedigree horsetelex