SANDORADO BLUE SIH

‘Liefhebber op zijn best: OGM zus van 9 internationals’
Bekijk de ganse collectie van Fourth Foals Auction

Veiling start in

29/09/2022 10:00:00
3.500,00 Instelprijs

DOCUMENTEN

U moet aangemeld zijn voor alle dierenarts rapporten en RX te zien.

Grandorado zorgt hier voor een moderne touch. Op een meer dan bewezen moederlijn. Allereerst scoorde de moeder 80 punten voor haar reflexen tijdens de merrietest. En via haar moeder zus van de 1m50 geklasseerde Fulltime (Dalma Malhas) en de op 1m45 niveau uitgebrachte Gigolo SIH (Olesya LuyLchenka) Diezelfde merrie is ook de zus van meerdere internationale toppaarden Waarvan Litho en Dutch Design goedgekeurd zijn voor de dekdienst.

Geboortedatum 20-05-2022
Geslacht Merrie
Kleur Schimmel
Studbook KWPN
BTW 21.00%

Voorwaarden

Grandorado TN
Eldorado van de Zeshoek TN
Clinton
Bijou Orai
Charmieque
Carolus II
Termieque
Heblended SIH
Mr. Blue
Couperus
Acarla
Blended by Liefhebber (CSI 1,30m)
Patent
Manet (CSI 1.40m)
Bekijk pedigree horsetelex