UP TO BEAT JB

‘De perfecte match’
Bekijk de ganse collectie van 'Fabulous Foal deals' 4th '24

Veiling start in

26/09/2024 10:00:00
4.000,00 Instelprijs

DOCUMENTEN

U moet aangemeld zijn voor alle dierenarts rapporten en RX te zien.

Met de techniek en de scherpte van moeder Bo-Imoo lijkt Grandorado misschien de perfecte match. Zijn vermogen en balans lijken hun uitwerking niet te missen op dit veilingitem. Die ook met haar looks overtuigd. Uit de moeder komt in combinatie met Berlin al Keep in Mind JB. Die op 9-jarige leeftijd haar 1m50 debuut gemaakt heeft.  Ze gaf eerder ook al twee rood gesigneerde horsetelex internationals. En mag zich de directe zus van twee goedgekeurde hengsten noemen.

Geboortedatum 15-04-2024
Geslacht Merrie
Kleur Bruin
Studbook KWPN
BTW 21.00%

Voorwaarden

Grandorado TN
Eldorado van de Zeshoek TN
Clinton
Bijou Orai
MOM's Charmieque
Carolus II
Termieque
Bo-Imoo
Heartbreaker
Nimmerdor
Bacarole
Dark-Imoo
Zeus
Zydille Utopia
Bekijk pedigree horsetelex