ZIC ZAC FIELD Z

‘Uit de zus van 1m60 Tic Tac Vivaldi, Amour en Boyfriend du Seigneur’
Bekijk de ganse collectie van 'The best of both' auction

11 aug. 2024 20:53:00

Verkocht naar Frankrijk

10 biedingen

DOCUMENTEN

U moet aangemeld zijn voor alle dierenarts rapporten en RX te zien.

In de fokkerij is Panama du Seigneur uitgegroeid tot een grootheid. Ze bracht tot op heden niet minder dan acht nakomelingen op minimaal 1.40m-niveau. Waaronder de Grand Prix winnaar Tic Tac van Ben Maher en diens goedgekeurde halfbroers Vivaldi du Seigneur, Boyfriend du Seigneur en Amour du Seigneur. Deze Zic Zac Field Z is gefokt uit een jonge dochter van Panama du Seigneur en vertegenwoordigt daarmee een stam waaruit al talloze internationale springpaarden afkomstig zijn. Voor het vaderschap tekent de Olympische hengst Zirocco Blue VDL, die niet voor niets momenteel vijfde staat op de WBFSH sire ranking. Met Chacco-Blue als moedersvader worden nog eens extra Grand Prix-genen aan deze pedigree toegevoegd.

Geboortedatum 23-03-2024 (ET)
Geslacht Hengst
Kleur Schimmel
Studbook Zangersheide
BTW 21.00%

Voorwaarden

Zirocco Blue VDL
Mr. Blue
Couperus
Acarla
Licorne des Forets
Voltaire
Gekas des Forets
Chacana Hero Z
Chacco Blue
Chambertin
Contara
Panama du Seigneur (CSI 1.45m)
Darco
Mic Mac du dieu Demon (CSI 1.50m)
Bekijk pedigree horsetelex