Endete am
16 gebote
Melden sie sich an, um zu bieten und der auktion zu folgen
DOKUMENTE
Sie müssen angemeldet sein, um alle Tierarztberichte und Empfangsbestätigungen zu sehen.
Met Cornet Rubin en Highlight gaf de moeder van dit veulen reeds twee bij Westfalen gekeurde hengsten. En zelf mag zij zich de halfzus noemen van Corbinian. Die werd in 2016 uitgeroepen tot paard van het jaar. Na onder meer winst in de Grote Prijs van Villach. En zijn overwinning tijdens de wereldbekerfinale in Gotenburg. Iets wat het beste doet vermoeden voor dit veulen die zelf zeer overtuigd met zijn looks en lopen.
Geburtsdatum | 07-04-2022 |
Geslacht | Hengst |
Farbe | Schimmel |
Studbook | Zangersheide |
MWSt | 0.00% |
STAMMBAUM
Chacoon Blue
Chacco Blue
Chambertin
Contara
Cindina
Cartoon
Widina II
Cilly
Couleur Rubin
Cordalme Z
Grannuschka
Primavera
Pilot
Dina