RAYDER RENO MB

‘Wie voor de commerce kiest kan hier niet omheen’
Sehen Sie sich die gesamte Auktionssammlung für Second Foal Auction June

Endete am

20.06.2021, 21:10:00

Verkauft nach Niederlande

11 gebote

Melden sie sich an, um zu bieten und der auktion zu folgen

DOKUMENTE

Sie müssen angemeldet sein, um alle Tierarztberichte und Empfangsbestätigungen zu sehen.

Vier hoge witte benen. Een fantastisch model. En bewegingen met zeer veel balans. Wie iets zoekt voor de hengsten opfok. Of een commercieel sportpaard wil kan met deze klasbak uit de voeten. Zijn moeder is een dochter van wereldkampioen Vigo d’Arsouilles. En zij is een zus van de in Duitsland gekeurde hengst Vagillio MB Z. Haar moeder is op haar beurt de zus van meerde 1m35 en 1m40 geklasseerde springpaarden. Waaronder Cirena II Z. De moeder van de 1m55 geklasseerde Nereno Z.

Geburtsdatum 05-03-2021
Geslacht Hengst
Farbe Braun
Studbook KWPN
MWSt 21.00%

Bedingungen

STAMMBAUM

Grandorado TN
Eldorado van de Zeshoek TN
Clinton
Bijou Orai
Charmieque
Carolus II
Termieque
Jorena MB
Vigo 'd Arsouilles
Nabab de Reve
Illico 'd Arsouilles
Easyrena MB
Berlin
Pavillio Z (1.30m)
Stammbaum anzeigen horsetelex