TOTALLY ME MR

‘Via haar moeder het nichtje van de hengsten Air King en Liquid Air F’
Sehen Sie sich die gesamte Auktionssammlung für Future foal talents 2023

Endete am

21.05.2023, 21:34:00

Verkauft nach Belgien

16 gebote

Melden sie sich an, um zu bieten und der auktion zu folgen

DOKUMENTE

Sie müssen angemeldet sein, um alle Tierarztberichte und Empfangsbestätigungen zu sehen.

Een moderne Zirocco Blue. Met lossigheid, balans en uitstraling. Deze Totally Me MR doet haar naam eer aan. Want in haar moederlijn lijkt het totaalplaatje te kloppen. Haar moeder mag zich een zus noemen van de in Duitsland gekeurde hengsten Air King en Liquid Air. Terwijl haar oma een zus is van maarliefst acht internationale springpaarden. Alcapone des Carmille maakt met Angelie von Essen reclame in het 1m60. Vulco Monaco, Call Me en Always Me springen in het 1m50. En Zembla en Viscount zijn beide in het 1m45 gekwalificeerd.

Geburtsdatum 03-03-2023
Geslacht Stute
Farbe Schimmel
Studbook KWPN
MWSt 0.00%

Bedingungen

STAMMBAUM

Zirocco Blue VDL
Mr. Blue
Couperus
Acarla
Licorne des Forets
Voltaire
Gekas des Forets
Get me (1.30m)
Numero Uno
Libero H
Jolanda
Believe Me
Contendro I
Remember Me
Stammbaum anzeigen horsetelex