Terminé le
20 offres
Connectez-vous pour faire votre offre et suivre la vente aux enchères
U zoekt topgenen. Iets uit een internationaal gekende stam. Die wereldwijd herkenning oproept. In dat geval bent u op het juiste tijdstip op de juiste plek. Met Balounotte komen de topgenen van Femke P beschikbaar. Zij is in dit geval de grootmoeder. En gaf naast de 1m50 geklasseerde moeder van dit veilingitem vele andere referenties op de vijfsterren tour. Chic Hin d’Hyrencourt bijvoorbeeld. Die de Grote Prijs van Geesteren won en nu bij Beezie Madden staat. Of neem haar 1m60 zoon Virtuose d’Hyrencourt. Die gekeurd is als hengst en op stal staat bij Jos Lansink. Een imposante internationale lijst. Die bij iedereen herkenning oproept.
Date de la naissance | 17-03-2018 |
Sexe | Jument |
Couleur | Bai foncé |
Studbook | Zangersheide |
Taille | +/- 1.64m |
TVA | 9.00% |
POULINIÈRE
Pleine de | Diamant de Semilly |
Date prévue du poulain | 25-06-2023 |
Balou du Rouet
Baloubet du Rouet
Galoubet A
Mesange du Rouet
Georgia
Continue
Georgette II
Linotte de Sohan (CSI 1.50m)
Elanville
Renville
Abgrey
Femke P
Voltaire
Serma
INFO
Ce site web utilise des cookies. De cette façon, nous pouvons nous assurer que votre expérience de navigation soit encore plus agréable. Pour plus d'informations, veuillez consulter notre politique de confidentialité