20 biedingen
VIDEO'S
U zoekt topgenen. Iets uit een internationaal gekende stam. Die wereldwijd herkenning oproept. In dat geval bent u op het juiste tijdstip op de juiste plek. Met Balounotte komen de topgenen van Femke P beschikbaar. Zij is in dit geval de grootmoeder. En gaf naast de 1m50 geklasseerde moeder van dit veilingitem vele andere referenties op de vijfsterren tour. Chic Hin d’Hyrencourt bijvoorbeeld. Die de Grote Prijs van Geesteren won en nu bij Beezie Madden staat. Of neem haar 1m60 zoon Virtuose d’Hyrencourt. Die gekeurd is als hengst en op stal staat bij Jos Lansink. Een imposante internationale lijst. Die bij iedereen herkenning oproept.
Geboortedatum | 17-03-2018 |
Geslacht | Merrie |
Kleur | Donker bruin |
Studbook | Zangersheide |
Stokmaat | +/- 1.64m |
BTW | 9.00% |
FOKMERRIE
Drachtig van | Diamant de Semilly |
Verwachte datum veulen | 25-06-2023 |
Balou du Rouet
Baloubet du Rouet
Galoubet A
Mesange du Rouet
Georgia
Continue
Georgette II
Linotte de Sohan (CSI 1.50m)
Elanville
Renville
Abgrey
Femke P
Voltaire
Serma
INFO