Terminé le
18 offres
Connectez-vous pour faire votre offre et suivre la vente aux enchères
VIDÉOS
Stel u zoekt een jong talent. Eentje rechtstreeks van de fokker. Die eigenlijk nog niets kent. En volledig naar uw hand gezet moet worden. En u heeft daarbij wat eisen. Zo moet het een mooi paard zijn. Die goed kan bewegen. Die maat heeft. Recent gekeurd is. Een lekkere sprong maakt. En dan ook nog het liefst een merrie uit een goede stam is. Wel: voor diegene met die wensenlijst. En ieder ander die een heerlijk sportpaard uit een topstam zoekt hebben we deze Grand Chateau bij haar fokker mogen selecteren. Veel meer hoeven we niet te zeggen. Als u weet dat ze terug gaat op de moeder van de bekende Itot du Chateau.
Date de la naissance | 20-05-2020 |
Sexe | Jument |
Couleur | Bai |
Studbook | Zangersheide |
Taille | +/- 1.67m |
TVA | 21.00% |
Grandorado TN
Eldorado van de Zeshoek TN
Clinton
Bijou Orai
MOM's Charmieque
Carolus II
Termieque
Baghera de la Roque Z
Bamako de Muze
Darco
Fragance de Chalus
Sirene de la Roque
Eyken des Fontenis
Kaelle du Terme (CSI 1.40m)
INFO
Ce site web utilise des cookies. De cette façon, nous pouvons nous assurer que votre expérience de navigation soit encore plus agréable. Pour plus d'informations, veuillez consulter notre politique de confidentialité