Endete am
18 gebote
Melden sie sich an, um zu bieten und der auktion zu folgen
VIDEOS
Stel u zoekt een jong talent. Eentje rechtstreeks van de fokker. Die eigenlijk nog niets kent. En volledig naar uw hand gezet moet worden. En u heeft daarbij wat eisen. Zo moet het een mooi paard zijn. Die goed kan bewegen. Die maat heeft. Recent gekeurd is. Een lekkere sprong maakt. En dan ook nog het liefst een merrie uit een goede stam is. Wel: voor diegene met die wensenlijst. En ieder ander die een heerlijk sportpaard uit een topstam zoekt hebben we deze Grand Chateau bij haar fokker mogen selecteren. Veel meer hoeven we niet te zeggen. Als u weet dat ze terug gaat op de moeder van de bekende Itot du Chateau.
Geburtsdatum | 20-05-2020 |
Geslacht | Stute |
Farbe | Braun |
Studbook | Zangersheide |
Höhe | +/- 1.67m |
MWSt | 21.00% |
STAMMBAUM
Grandorado TN
Eldorado van de Zeshoek TN
Clinton
Bijou Orai
MOM's Charmieque
Carolus II
Termieque
Baghera de la Roque Z
Bamako de Muze
Darco
Fragance de Chalus
Sirene de la Roque
Eyken des Fontenis
Kaelle du Terme (CSI 1.40m)
INFO