Terminé le
40 offres
Connectez-vous pour faire votre offre et suivre la vente aux enchères
DOCUMENTS
Vous devez être inscrit pour voir tous les rapports vétérinaires et RX.
Sommige kansen komen maar één keer voorbij. En ons advies is dan ook: verzilver ze! Hier is de hengst van de eeuw Heartbreaker gecombineerd met 1m60 Grand Prix winnares Funky Music. De eerste ooit in vrouwelijke vorm. En een match made in heaven. Bloed, reflexen instelling en techniek zijn hier toegevoegd aan een stam waarin vermogen diep verankerd zit. Zo sprong de moeder zelf met Ann-Carton Grootjans op het hoogste niveau. En gaf ze reeds de 1m70 geklasseerde hengst El Torreo de Muze (Bernardo Alves), de op 1m60 niveau springende Bretling du Paradis (Rik Hemeryck) en het 1m50 springpaard Next Funky de Muze. Met een volledige rx-keuring op zak liggen sport en fokkerij op het hoogste niveau in het verschiet!
* deze jaarling (2022) is recent röntgenologisch en klinisch gekeurd
Date de la naissance | 13-04-2022 (ICSI) |
Sexe | Jument |
Couleur | Gris |
Studbook | Zangersheide |
TVA | 21.00% |
Heartbreaker
Nimmerdor
Farn
Ramonaa
Bacarole
Silvano
Orchidee
MOM's Funky Music (CSI 1.60m)
Vigo 's Arsouilles
Nabab de Reve
Illico 'd Arsouilles
Lhasa
Goliath Z
Torphy
INFO
Ce site web utilise des cookies. De cette façon, nous pouvons nous assurer que votre expérience de navigation soit encore plus agréable. Pour plus d'informations, veuillez consulter notre politique de confidentialité