Endete am
40 gebote
Melden sie sich an, um zu bieten und der auktion zu folgen
DOKUMENTE
Sie müssen angemeldet sein, um alle Tierarztberichte und Empfangsbestätigungen zu sehen.
Sommige kansen komen maar één keer voorbij. En ons advies is dan ook: verzilver ze! Hier is de hengst van de eeuw Heartbreaker gecombineerd met 1m60 Grand Prix winnares Funky Music. De eerste ooit in vrouwelijke vorm. En een match made in heaven. Bloed, reflexen instelling en techniek zijn hier toegevoegd aan een stam waarin vermogen diep verankerd zit. Zo sprong de moeder zelf met Ann-Carton Grootjans op het hoogste niveau. En gaf ze reeds de 1m70 geklasseerde hengst El Torreo de Muze (Bernardo Alves), de op 1m60 niveau springende Bretling du Paradis (Rik Hemeryck) en het 1m50 springpaard Next Funky de Muze. Met een volledige rx-keuring op zak liggen sport en fokkerij op het hoogste niveau in het verschiet!
* deze jaarling (2022) is recent röntgenologisch en klinisch gekeurd
Geburtsdatum | 13-04-2022 (ICSI) |
Geslacht | Stute |
Farbe | Schimmel |
Studbook | Zangersheide |
MWSt | 21.00% |
STAMMBAUM
Heartbreaker
Nimmerdor
Farn
Ramonaa
Bacarole
Silvano
Orchidee
MOM's Funky Music (CSI 1.60m)
Vigo 's Arsouilles
Nabab de Reve
Illico 'd Arsouilles
Lhasa
Goliath Z
Torphy
INFO