Terminé le
11 offres
Connectez-vous pour faire votre offre et suivre la vente aux enchères
VIDÉOS
DOCUMENTS
Vous devez être inscrit pour voir tous les rapports vétérinaires et RX.
Vier hoge witte benen. Een fantastisch model. En bewegingen met zeer veel balans. Wie iets zoekt voor de hengsten opfok. Of een commercieel sportpaard wil kan met deze klasbak uit de voeten. Zijn moeder is een dochter van wereldkampioen Vigo d’Arsouilles. En zij is een zus van de in Duitsland gekeurde hengst Vagillio MB Z. Haar moeder is op haar beurt de zus van meerde 1m35 en 1m40 geklasseerde springpaarden. Waaronder Cirena II Z. De moeder van de 1m55 geklasseerde Nereno Z.
Date de la naissance | 05-03-2021 |
Sexe | Étalon |
Couleur | Bai |
Studbook | KWPN |
TVA | 21.00% |
Grandorado TN
Eldorado van de Zeshoek TN
Clinton
Bijou Orai
Charmieque
Carolus II
Termieque
Jorena MB
Vigo 'd Arsouilles
Nabab de Reve
Illico 'd Arsouilles
Easyrena MB
Berlin
Pavillio Z (1.30m)
Ce site web utilise des cookies. De cette façon, nous pouvons nous assurer que votre expérience de navigation soit encore plus agréable. Pour plus d'informations, veuillez consulter notre politique de confidentialité