EARLY V/D REEBERG Z

‘Uit de halfzus van CSI5* Knokke winnaar Papillon Z’
Sehen Sie sich die gesamte Auktionssammlung für Future foal talents 2023

Endete am

21.05.2023, 21:09:00

Verkauft nach Vereinigte Staaten

7 gebote

Melden sie sich an, um zu bieten und der auktion zu folgen

DOKUMENTE

Sie müssen angemeldet sein, um alle Tierarztberichte und Empfangsbestätigungen zu sehen.

De nafok van Eldorado vd Zeshoek hoeft niet meer toegelicht te worden. Daar iedereen die iets in de sport betekend wel positieve ervaringen met hem heeft. Hier zien we moeder Dynamica van t Hulst Z als zus van Papillon Z. Als hengst goedgekeurd. Maar als sportster onder Jerome Guery tot veelwinnaar uitgeroepen. Want op zijn palmares staan onder meer de grote prijzen van Lummen, Knokke en Mons. Zus Mendini van de Hunters springt eveneens op 1m60 niveau onder Conor O’Regan. Wat in deze moederlijn nogmaals een bevestiging geeft.

Geburtsdatum 08-03-2023
Geslacht Hengst
Farbe Braun
Studbook Zangersheide
MWSt 21.00%

Bedingungen

STAMMBAUM

Eldorado van de Zeshoek TN
Clinton
Corrado I
Urte
Bijou Orai
Toulon
Ramourai
Dynamica van't Hulst Z
Diamant de Semilly
Le tot de Semilly
Venise de Cresles
Cleopatra van Spalbeek
Cassini I
Henrieke
Stammbaum anzeigen horsetelex