Endete am
7 gebote
Melden sie sich an, um zu bieten und der auktion zu folgen
DOKUMENTE
Sie müssen angemeldet sein, um alle Tierarztberichte und Empfangsbestätigungen zu sehen.
De nafok van Eldorado vd Zeshoek hoeft niet meer toegelicht te worden. Daar iedereen die iets in de sport betekend wel positieve ervaringen met hem heeft. Hier zien we moeder Dynamica van t Hulst Z als zus van Papillon Z. Als hengst goedgekeurd. Maar als sportster onder Jerome Guery tot veelwinnaar uitgeroepen. Want op zijn palmares staan onder meer de grote prijzen van Lummen, Knokke en Mons. Zus Mendini van de Hunters springt eveneens op 1m60 niveau onder Conor O’Regan. Wat in deze moederlijn nogmaals een bevestiging geeft.
Geburtsdatum | 08-03-2023 |
Geslacht | Hengst |
Farbe | Braun |
Studbook | Zangersheide |
MWSt | 21.00% |
STAMMBAUM
Eldorado van de Zeshoek TN
Clinton
Corrado I
Urte
Bijou Orai
Toulon
Ramourai
Dynamica van't Hulst Z
Diamant de Semilly
Le tot de Semilly
Venise de Cresles
Cleopatra van Spalbeek
Cassini I
Henrieke