Endete am
7 gebote
Melden sie sich an, um zu bieten und der auktion zu folgen
VIDEOS
DOKUMENTE
Sie müssen angemeldet sein, um alle Tierarztberichte und Empfangsbestätigungen zu sehen.
Grandorado zorgt hier voor een moderne touch. Op een meer dan bewezen moederlijn. Allereerst scoorde de moeder 80 punten voor haar reflexen tijdens de merrietest. En via haar moeder zus van de 1m50 geklasseerde Fulltime (Dalma Malhas) en de op 1m45 niveau uitgebrachte Gigolo SIH (Olesya LuyLchenka) Diezelfde merrie is ook de zus van meerdere internationale toppaarden Waarvan Litho en Dutch Design goedgekeurd zijn voor de dekdienst.
Geburtsdatum | 20-05-2022 |
Geslacht | Stute |
Farbe | Schimmel |
Studbook | KWPN |
MWSt | 21.00% |
STAMMBAUM
Grandorado TN
Eldorado van de Zeshoek TN
Clinton
Bijou Orai
Charmieque
Carolus II
Termieque
Heblended SIH
Mr. Blue
Couperus
Acarla
Blended by Liefhebber (CSI 1,30m)
Patent
Manet (CSI 1.40m)