Terminé le
11 offres
Connectez-vous pour faire votre offre et suivre la vente aux enchères
Vederlicht veert hij door de baan. En op het hout is eenzelfde beeld te zien. Foutjes, daar kun je hem niet op betrappen. En met zijn manier van springen ziet alles er makkelijk uit, lichtvoetig met kwaliteit, techniek en vermogen. Deze Murango is een commerciële topper in wording. Wij kennen de geschiedenis. En weten dat deze ruwe diamant volledig naar u toe zal groeien. Voor de HorseSales.Auction een prachtige referentie. Want we gaan hem ongetwijfeld vooraan op concours terug te zien!
Date de la naissance | 15-05-2017 |
Sexe | Hongre |
Couleur | Bai foncé |
Studbook | KWPN |
Taille | +/- 1.63 |
TVA | 0.00% |
Durango VDL
Zirocco Blue
Mr. Blue
Licorne des Forets
Narona
Lux Z
Rebekka
Fireball
Padinus
Heartbreaker
Ladina
Amazing
Numero Uno
Tjiquita Triple R
Ce site web utilise des cookies. De cette façon, nous pouvons nous assurer que votre expérience de navigation soit encore plus agréable. Pour plus d'informations, veuillez consulter notre politique de confidentialité