ELON BLUE VAN'T ASBROEK Z

‘Grootmoeder de zus van de 1m60 Grand Prix hengst Chester Z’
Sehen Sie sich die gesamte Auktionssammlung für Third Foal Auction August 2022

Endete am

14.08.2022, 22:13:00

Verkauft nach Vereinigtes Königreich

11 gebote

Melden sie sich an, um zu bieten und der auktion zu folgen

DOKUMENTE

Sie müssen angemeldet sein, um alle Tierarztberichte und Empfangsbestätigungen zu sehen.

We zijn verguld een veulen van Etoulon aan te kunnen bieden. Daar zijn nafok kan rekenen op bijzondere aandacht. Hier gepaard aan een jonge merrie. Die op haar beurt uit de volle zus van de 1m60 hengst Chester Z komt. Gekeurd bij Zangersheide en het KWPN maakt hij onder Matthijs van Asten furore. En hij staat tevens te boek als broer van de hengsten Bonaparte Z en Picasso. Een stam die bijzondere aandacht verdient omdat ze aan de basis staat van vele internationale paarden.

Geburtsdatum 02-05-2022
Geslacht Hengst
Farbe Schimmel
Studbook Zangersheide
MWSt 0.00%

Bedingungen

STAMMBAUM

Etoulon VDL
Toulon
Heartbreaker
Nikita
Utareusa
Calvados
Brigitte
Zazou van't Asbroek Z
Zirocco Blue VDL
Mr. Blue
Licorne de Forets
Charissa Z
Calvaro Z
Ravella Z
Stammbaum anzeigen horsetelex