Endete am
11 gebote
Melden sie sich an, um zu bieten und der auktion zu folgen
VIDEOS
DOKUMENTE
Sie müssen angemeldet sein, um alle Tierarztberichte und Empfangsbestätigungen zu sehen.
We zijn verguld een veulen van Etoulon aan te kunnen bieden. Daar zijn nafok kan rekenen op bijzondere aandacht. Hier gepaard aan een jonge merrie. Die op haar beurt uit de volle zus van de 1m60 hengst Chester Z komt. Gekeurd bij Zangersheide en het KWPN maakt hij onder Matthijs van Asten furore. En hij staat tevens te boek als broer van de hengsten Bonaparte Z en Picasso. Een stam die bijzondere aandacht verdient omdat ze aan de basis staat van vele internationale paarden.
Geburtsdatum | 02-05-2022 |
Geslacht | Hengst |
Farbe | Schimmel |
Studbook | Zangersheide |
MWSt | 0.00% |
STAMMBAUM
Etoulon VDL
Toulon
Heartbreaker
Nikita
Utareusa
Calvados
Brigitte
Zazou van't Asbroek Z
Zirocco Blue VDL
Mr. Blue
Licorne de Forets
Charissa Z
Calvaro Z
Ravella Z